O mně

Vytvařím vizuální komunikaci a jsem Vám k dispozici na emailu info@tvurce.eu

Grafickým designem se živím přes 24 let. Vystudoval jsem grafickou školu a pokračoval jsem vysokou školou v oboru Řízení podniků, ve kterém jsem následně získal titul MBA. Díky získanému nadhledu pohlížím na grafický design především jako na nástroj, který má pomoct klientovi poutavě zprostředkovat sdělení pro své zákazníky a efektivně zužitkovat vynaložené prostředky. Snažím se porozumět, co je kýženým cílem a navrhuji řešení, jak ho dosáhnout.

Mám cit pro detaily, analytické a vizuální myšlení. Za 24 let praxe v grafických studiích a reklamní agentuře jsem pracoval pro více než 200 lokálních i nadnárodních klientů a získal jsem zkušenosti ze 3000+ zakázek.

Mezi moje oslíčky patří káva (v roce 2009 jsem založil blog Jak na kávu a v roce 2013 jsem vydal stejnojmennou knihu), literatura (v roce 2015 jsem vydal další knihu, a v roce 2023 jsem vydal další knihu), virtuální realita, 3D.

Pan Charkovský přinesl do naší společnosti výjimečné dovednosti v oblasti grafického designu, ale také mimořádný smysl pro strategii a inovace v oblasti marketingu. Jeho schopnost adaptovat se na měnící se tržní podmínky a přicházet s kreativními řešeními nám umožňuje udržovat naši konkurenceschopnost a dosahovat vynikajících výsledků.

Vadim je nejen odborníkem ve svém oboru, ale také flexibilním a angažovaným profesionálem. Díky jeho práci v oblasti renderování 3D modelů našich výrobků, jsme byli schopni našim zákazníkům prezentovat naše produkty v atraktivní a realistické podobě způsobem, který výrazně přesáhl naše očekávání. Jeho kreativita, preciznost a rychlost jsou klíčovými faktory, které z něj dělají výjimečného profesionála v oblasti grafického designu.

Jakub Charvát, jednatel společnosti Charvát spol. s r. o.

S panem Charkovským jsme spolupracovali zhruba jeden rok. Díky jeho grafickému vnímání jsme spoustu našich reklam posunuli na vyšší úroveň. Vyhovovala nám hlavně rychlost, přesnost a profesionalita jeho práce. Komunikace byla vždy perfektní a každý projekt jsme společně dotáhnuli do zdárného konce vždy v zadaný čas, což pro nás bylo nesmírně důležité. Vadim nás nezklamal a vřele jeho služby doporučujeme. P.S.: Proč už jeho služeb nevyužíváme? Máme nyní zaměstnaného grafika na plný úvazek.
Vojtěch Kadeřábek, Marketing manager Weber – Mlýn
Pan Charkovský je velice ochotný a ve své odbornosti rád poskytne pomocnou ruku při optimalizaci webových stránek dobrovolnického projektu. Této spolupráce si velice vážím a jsem rád, že celý svět není jen komerční záležitostí, ale najdou se lidé, kteří rádi pomohou smysluplné věci.
Aleš Rudl, autor webu Pražské stromy
S panem Vadimem Charkovským občas konzultujeme záležitosti ve věci grafiky. Objednali jsme u něj například i písmomalířskou práci – vyvedení našeho loga v atriu naší vysoké školy na stěně. Práce byla provedena velmi precizně, rychle a, jako vždy, k naší plné spokojenosti. Pokud budeme mít opět nějaký nestandardní požadavek ve věci grafiky, velmi rádi se na pana Charkovského znovu obrátíme.
Mgr. Ondřej Kubový, Marketingové oddělení vysoké školy CEVRO Institut

Pracoval jsem na zakázkách pro